O SCARLETT

Marka SCARLETT to ponad 20 lat sukcesów, głównie na rynkach wschodnich: Rosja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia czy Rumunia. Jest stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą otwartą na potrzeby konsumentów. Od ponad 20 lat produkuje urządzenia gospodarstwa domowego, które są najlepsze w swojej klasie pod względem precyzji wykonania, niezawodności i funkcjonalności. Mimo wysokiej jakości, ceny produktów pozostają w dalszym ciągu konkurencyjne i niezwykle atrakcyjne dla klienta. Sprawdzeni dostawcy, rozwijający się partnerzy, zgrany zespół profesjonalistów – to podstawa udanego biznesu. Scarlett oferuje zarówno standardowe modele urządzeń, jak i wielofunkcyjne produkty przeznaczone dla wymagających klientów.

EUROGAMA istnieje na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Znajomość branży, profesjonalna obsługa i satysfakcja klienta, to wyznaczniki rozwoju firmy. Zdobyte doświadczenie, rzetelność oraz niezawodność przyczyniły się do tego, że marka Scarlett zaufała właśnie Eurogamie, powierzając firmie wyłączną dystrybucję swoich produktów w Polsce.
We współpracy z Klientem dystrybutor marki Scarlett stawia na indywidualne podejście do każdej jego potrzeby, jednocześnie gwarantując wysoką skuteczność i konkurencyjność. Dzięki innowacyjnemu podejście do obsługi Klienta, asortyment, który znajduje się w stałej ofercie firmy, to jedynie wstęp do tego, co może ona zaproponować.